Podejrzewam, że Moniki jeszcze nie znasz. No chyba, że czytasz komentarze pod moimi wpisami :) Ale o to też chodzi. W podcaście chcę rozmawiać z osobami, przedsiębiorcami, twórcami internetowymi, którzy nie są znani z pierwszych stron gazet i portali, mają na swoim koncie już spore dokonania. I tak właśnie jest z Moniką.

Rozmowa z Moniką Konefał o budowaniu swojej marki w internecie (i nie tylko)

Monika na co dzień prowadzi dwa projekty. Pierwszy z nich to blog (oraz cała jego otoczka) pt.: "Na macierzyńskim". Drugi projekt, nieco młodszy to platforma „Jak napisać CV”, w którym Monika Doradza, jak dostać wymarzoną pracę!

A ma w tym spore doświadczenie. W ciągu jednego roku odbyła kilkadziesiąt rozmów rekrutacyjnych i dostała propozycję zatrudnienia na większości stanowisk, na które aplikowała.

Monika ma także kilka innych super mocy. Jedna z nich to umiejętność budowania społeczności. Przyciąga na swojego bloga, zbudowała fanpage z ponad 40000 fanami oraz profil na Instagramie z ponad 10000 obserwujących.

Nie będę zdradzał tu wszystkich szczegółów. Posłuchaj uważnie naszej rozmowy i dowiesz się wszystkiego :) Warto!

Ty vs marketing

Ty vs marketing - taki właśnie tytuł nosi podcast. A to za sprawą głosów Czytelników. Głosować można było mailowo oraz w ankiecie na Facebooku. Również poprzez głosowanie wybraliście logo podcastu. Za wszystkie oddane głosy jeszcze raz dziękuję. A każdy, kto wziął udział w tych głosowaniach może śmiało nazwać się matką lub ojcem chrzestnym podcastu :)

Początki podcastu

To dopiero pierwszy odcinek podcastu. Jest więc pełen niedociągnięć, które w kolejnych odcinkach będę skutecznie eliminował. Nie dążyłem do perfekcji – przyznaję to od razu. Chciałem wypuścić ten odcinek, ze względu na jego treść.

Poza tym, tak jak już wielokrotnie Ci powtarzałem. Każdy od czegoś zaczyna. Nie ma co odkładać tych rzeczy zbyt długo w szufladzie. I właśnie teraz, po pierwszym odcinku, mam już pierwsze wnioski i rzeczy do poprawy w kolejnych nagraniach.

Podcast był w moich planach już od ubiegłego roku. Nie chciałem jednak sam się w nim wymądrzać, ani zapraszać ludzi, których już znasz i których zapraszają inni podcasterzy. W końcu trzeba się jakoś wyróżnić :)

W tej chwili podcast jest dostępny tutaj na blogu, a także na kanale YouTube (w wersji do słuchania) oraz na SoundCloud. Możesz go też pobrać na własny telefon / komputer i odsłuchać.

A już niebawem pojawi się w aplikacjach podcastowych. Tutaj muszę się uzbroić jednak w cierpliwość. Wszystko przede mną :)

To tyle tytułem wstępu, jeśli chodzi o podcast. Nie chcę Cię teraz zamęczać szczegółami jego powstawania. Na pewno poświęcę na to osobny artykuł w przyszłości.

Posłuchaj lub obejrzyj

Podcastu wysłuchasz, korzystając z playera poniżej.

Możesz go też „obejrzeć” na YouTube.

Wymienione linki

 

Twój ruch

Jestem otwarty na krytykę. Rozmawialiśmy zresztą o niej z Moniką. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi pytania co do podcastu, pisz śmiało w komentarzach. Na pewno Monika również chętnie odpowie na Twoje pytania.

A jeśli Ci się podobało, udostępnij podcast w swoich social mediach. Będę wdzięczny za wszystkie lajki i oceny.

P.S. Niektóre podcasty posiadają też swoją wersję tekstową, do czytania. Ja jej na razie nie posiadam. I tutaj pytanie do Ciebie. Lubisz czytać i oczekujesz ode mnie wersji tekstowej? Czy też, jak sama nazwa wskazuje – podcast, więc będziesz go słuchać?

Do usłyszenia!

Przeczytaj także:

 

Zdjęcie: Pixabay