Ale jeśli szukasz gotowego rozwiązania i kogoś, kto za Ciebie taką stronę zrobi, to również jest taka możliwość. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

Tutaj zamówisz stronę www

PAWEŁ, ZRÓB ZA MNIE STRONĘ

Wracając jednak do tematu tego artykułu, to będzie to poradnik w stylu DIY. Podwiń więc rękawy, bo czeka nas robota do konkretna wykonania :) Pokażę Ci, jak krok po kroku wykonać wszystko po kolei, aby w efekcie otrzymać kompletną stronę www Twojej firmy.

Dlaczego to pokazuję? Przecież na co dzień ja ze swoją firmą, jak i inne firmy tworzą strony internetowe dla swoich Klientów za pieniądze. Zarabiają na tym, aby utrzymać siebie i swoją rodzinę.

Po pierwsze chcę Ci pokazać, że własną stronę możesz zbudować swoimi rękoma w niecałe pół godziny. I nie wydasz na to 3000 zł. Cały koszt, jaki musisz ponieść to dokładnie 61,50 zł. Dodatkowym wydatkiem będzie oczywiście Twój czas. Można więc łatwo policzyć, że na całej tej transakcji dość szybko zarobisz aż 2938,50 zł! Nieźle :)

Dodatkowo zrobisz to wszystko tak, jak Tobie się podoba. Zobaczysz, że WordPress daje mnóstwo opcji na skonfigurowanie Twojej strony. Poza tym jest to otwarty system, dzięki czemu w każdym momencie możesz zatrudnić specjalistę od tworzenia stron www, jeśli z czymś sobie nie poradzisz.

To dużo lepsze rozwiązanie od kupowania stron w postaci konfiguratorów, jakie oferują nazwa.pl, home.pl, Wix, czy 1 and 1. Ich systemu są zamknięte i wprowadzenie zmian, o których myślisz może się okazać niemożliwe.

Ok, koniec tego wstępu, czas na zabranie się do pracy. Dlatego zapraszam Cię do obejrzenia poniżej umieszczonego wideo :)

UWAGA! Wszystkie linki, jakie podaję w wideo, zostały wklejone poniżej – tuż pod nim.

Linki, które wymieniam w wideo:

 

Jak widzisz wykonanie strony na początek nie jest takie trudne. Ale właśnie – to dopiero początek. Czy taka strona pomoże Ci w zdobyciu Klientów? Czy dzięki niej co miesiąc do firmowej kasy będą wpływały pieniądze?

Prawdopodobnie nie. Stworzenie strony to nie koniec. Musisz na nią pracować regularnie przez cały czas. Poświęć na to godzinę dziennie, raz na 2 dni lub chociaż godzinę w tygodniu.

A co możesz zrobić z zarobionymi 2938,50 zł? Zainwestuj je w reklamę swojej strony, na przykład poprzez Facebooka. To niemal 10 zł dziennie do Twojej dyspozycji na cały rok. Z doświadczenia wiem, że jeśli Twoja strona będzie działała dobrze i będzie potrafiła zdobywać dla Ciebie Klientów, to taka kwota jest wystarczająca.

Zaoszczędzoną kwotę możesz też zainwestować w doskonalenie siebie, aby jeszcze lepiej poprowadzić własną firmę.

Możesz zacząć od zainwestowania w kurs online, który właśnie dziś rozpoczyna swoją przedsprzedaż. Kurs, który zamieni Twoją zwykłą stronę internetową, w stronę, która będzie zdobywać dla Ciebie Klientów każdego miesiąca.

Masz już stronę internetową i uważasz, że jest ona wystarczająco dobra? To odpowiedz sobie na pytanie – ilu Klientów dzięki niej udało Ci się pozyskać w ubiegłym miesiącu i ile pieniędzy dzięki temu zarobiła Twoja firma?

Nie przedłużając, chciałbym Cię już teraz zaprosić do zapoznania się z ofertą, do której link znajdziesz poniżej.

A jeśli chcesz, aby ktoś zainstalował Ci stronę, wykorzystując do tego WordPress, to skorzystaj z poniższego przycisku

Tutaj zamówisz stronę www

PAWEŁ, ZRÓB ZA MNIE STRONĘ

Przeczytaj także:

 

Przestań Uganiać Się Za Klientami i spraw, by przychodzili do Ciebie sami

Na blogu poruszam różne tematy, zagadnienia i pomysły na to, by Twoja firma mogła się rozwijać oraz pozyskiwać Klientów, jak choćby w tym artykule.

Jednak oś moich wszystkich działań (i mam nadzieję, że w przyszłości także Twoich), które prowadzą do tego rozwoju oparta jest na 5 punktach.

Te 5 punktów omawiam w krótkim darmowym samouczku pt.: "PUSZKA, czyli Przestań Uganiać Się Za Klientami i spraw, by przychodzili do Ciebie sami". Samouczek dostępny jest w formie e-booka PDF wzbogaconego 10 lekcjami video. Z tych 5 punktów wychodzą kolejne działania, które opisuję na blogu.

Aby otrzymać dostęp do samouczka, kliknij w link poniżej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ