Masz już dostęp? Zaloguj się tutaj

Koszty zlecania marketingu
SĄ ZA WYSOKIE DLA MAŁYCH FIRM!

Czy któreś z poniższych zdań brzmi dla Ciebie znajomo?

Masz świetny pomysł na promocję firmy ale nie wiesz od czego dokładnie zacząć i jak zmienić pomysł w plan działań.

Spędzasz niezliczoną liczbę godzin próbując robić marketing dla swojej firmy ale frustrują Cię ciągłe zapasy ze sprawami technicznymi i organizacyjnymi.

Masz już zaplanowany marketing i nawet wykonujesz działania, ale nie idzie tak dobrze jak w Twoich założeniach. Zaczyna brakować Ci pomysłów jak to zmienić.
 

Jeśli tak, to już wiesz także jakim polem minowym może być próba zdobycia wartościowych porad i wsparcia w tym zakresie.

Marketing Twojej firmy właśnie może stać się łatwiejszy i przyjemniejszy!

 

 

Spójrzmy prawdzie w oczy. Koszt sensownych i dających rezultaty działań promocyjnych wykonywanych przez agencje reklamowe jest w ponad 90% przypadków zbyt wysoki, aby mogła go udźwignąć mała firma.

Dlaczego zarobienie pierwszych (i kolejnych) złotówek z wykorzystaniem marketingu ma aż tyle kosztować? Jest to przeważnie więcej niż rata kredytu hipotecznego.

Między innymi z tych powodów powstała Księga Miesięcznego Marketingu

 

Miałem dość słuchania opowieści o świetnych ludziach (takich jak Ty) z jeszcze lepszymi pomysłami, którzy utknęli w swoim dążeniu do sukcesu w promocji swojej firmy. A wszystko to przez:

Pseudo speców od marketingu, którzy obiecują dużo a dają bardzo mało...

Nadmiernie techniczne instrukcje, które potrafią zanudzić na śmierć, a nie mówią nic o strategii...

Drogie kursy, po których spodziewasz się olbrzymiej pomocy, a które pomogą Ci dopiero wtedy, gry Twój budżet na marketing będzie równie ogromny...


Na szczęście masz już to za sobą...

Księga Miesięcznego Marketingu to teraz Twoje podstawowe źródło zadań do wykonania, porad i wsparcia, których potrzebujesz do zaplanowania, stworzenia i rozwoju działań promocyjnych Twojej firmy.

Korzystanie z Księgi Miesięcznego Marketingu umożliwia Ci:

  • Wdrożenie działań marketingowych w taki sposób, który polubisz, który będzie generował dochody i zapewni odpowiedni styl życia
  • Przyciągnięcie większej liczby Klientów i utrzymanie ich na dłużej, tak by wracali chętnie po kolejne zakupy
  • Zajęcie się techniczną stroną budowania i zarządzania planu marketingowego
  • Wykorzystanie wiedzy oraz doświadczenia innych osób korzystających z Księgi podczas rozmów w tajnej grupie
i wiele, wiele więcej...

"Paweł nie tylko mówi, co mam zrobić. On przechodzi ze mną przez to wszystko. Tylko w ciągu ostatniego pół roku pomógł mi bardziej niż ktokolwiek inny przez wiele lat wstecz. Wszystko jest jasno i prosto wyjaśnione, a co najważniejsze, profesjonalnie! Nie mam słów by to dostatecznie opisać..."

Tomasz Wojciechowski

"Spotkanie z blogiem Pawła było totalną zmianą w moim życiu. Dostałem w końcu wszystko, czego potrzebowałem jeśli chodzi o działania reklamowe mojej firmy. Było to wsparcie techniczne i masa najdrobniejszych szczegółów, o których inni nie mówią. Paweł pokazuje tu sprawdzone metody a ja nie muszę szukać i testować wszystkiego sam..."

Mirek

Oto co otrzymasz w ramach korzystania z Księgi Miesięcznego Marketingu:

 Plan działania

Co miesiąc otrzymujesz nową Księgę, a wraz z nią fragment mapy – całościowego planu działań marketingowych. Plan poprowadzi Cię przez wszystko co trzeba zrobić, niezależnie od tego czy planujesz, tworzysz, uruchamiasz lub rozwijasz swoją firmę. Dzięki mapie śledzisz swoje postępy, unikasz przeciążenia i wiesz na czym w danym momencie trzeba się skupić.


Szczegółowa wiedza

Co miesiąc nowa Księga dostarczy Ci wiedzy oraz praktycznych porad dotyczących wszystkich aspektów planowania, wdrażania i rozwoju działań marketingowych w Twojej firmie.


Lista zadań

Co miesiąc nowa lista zadań do wykonania. Ich wykonanie da Ci pewność, że cały czas jesteś na bieżąco z kolejnymi elementami planu.


Wspierająca społeczność

Porady, opinie, motywacja i wsparcie od unikatowej społeczności – innych właścicieli firm podobnych do Twojej, chcących czerpać radość z prowadzenia własnej firmy.


Kulisy

Otrzymujesz wgląd do tego nad czym aktualnie pracuję i co testuję, co działa, a co nie działa. Wcześniej niż osoby, których tu nie ma.


Materiały video

Uzupełniające materiały video z instrukcjami, które pomogą zrobić krok na przód w newralgicznych momentach.


Bonusy

Co miesiąc nowa lista narzędzi przydatnych do wdrożenia wiedzy, lista zadań a także przykłady oparte o firmy osób, które korzystają co miesiąc z Księgi.

"Jest konkretnie..."

E.

"Najbardziej podoba mi się to, że w odróżnieniu od innych sprzedawców tego typu usług - Ty jesteś bardziej "realny". Co to znaczy? To znaczy, że jesteś osobą, do której mogę się odezwać, zapytać o poradę, polajkujesz też czasem moje posty na facebooku :)..."

Justyna H.

Zajrzyj do wnętrza Księgi Miesięcznego Marketingu...

 

Księga jest pełna dogłębnych, praktycznych zasobów we wszystkich obszarach planowania, budowy, prowadzenia i rozwijania udanego marketingu Twojej firmy...

Co miesiąc Księga zawierająca szeroki zakres umiejętności i technik, które będą miały wpływ na Twoje powodzenie, m.in.:
  • o reklamach innych niż wszystkie – takich, które zwrócą na siebie uwagę
  • o tym, jak dobrze wykorzystać nieswoje znajomości
  • o podtrzymaniu kontaktu z nowo poznanym potencjalnym Klientem
  • o tym, jak skutecznie się wyróżnić na tle konkurencji
  • o tym, w którym miejscu tak naprawdę masz okazję zarobić
  • o tym, jak zwiększyć liczbę sytuacji, w których droga Twoja i Klienta się stykają
Ebooki i plany działań

Ćwiczenia, arkusze, listy kontrolne, formularze i inne załączniki, które pomogą Ci naprawdę wdrożyć to, czego się uczysz
Bądź częścią społeczności

Zadawaj pytania, prośby o opinie, uzyskaj pomoc w kwestiach technicznych i omawiaj wyzwania, problemy oraz sukcesy
Video

Video materiały instruktażowe przydatne na co dzień, aby nie zlecać specjalistom wszystkich prac.
Zasoby tylko dla członków grupy

Od bonusów, narzędzi i plików do pobrania, po specjalne oferty i rabaty tylko dla aktywnie korzystających z Księgi
Zobacz jak rozkręcam nowy projekt od zera

W edycji 2019 będę także pokazywał, jak rozkręcam zupełnie nowy projekt od zera! Co to oznacza? To tak jakbym otwierał zupełnie nową firmę i pokazywał, co po kolei robię (i to nie tylko w kwestiach marketingu). To trochę tak, jakbym robił całościowy marketing dla Klienta i pokazywał to publicznie.

Będę zatem regularnie mówił o tym, co w ramach tego projektu zostało zrobione, jak zostało zrobione oraz analizował, jakie przynosi to efekty i co jeszcze należy poprawić.

Dzięki temu będzie też okazja pokazać zupełnie nowe pomysły na marketing, których jeszcze nie poruszałem na blogu, jak np. wykorzystanie Pinteresta.

DOSTANIESZ KOTA W WORKU

 

 

Księga Miesięcznego Marketingu to projekt, który powstał na początku 2018 roku i projekt, który wciąż się rozwija.

12 kwietnia 2019 (dokładnie o północy) zamykam zapisy na kolejne kilka miesięcy. Dlaczego? Z kilku powodów :)

Do końca roku zaplanowałem intensywną pracę nad Księgą. Będzie to kompendium wiedzy na temat tego jak robić comiesięczny marketing jeszcze przed otwarciem firmy, ale przede wszystkim jak robić go już w trakcie jej istnienia. Wszystko to na bazie moich wcześniejszych doświadczeń w pracy z Klientami oraz własnymi projektami.

Zapisując się teraz będziesz mieć dostęp do tej nowej edycji. Tak samo, jak każdy kto zapisał się rok temu...

Nie lubię "straszyć" tym, że ceny będą wyższe i tym, że czas na zapisanie się jest ograniczony.

Ma to być przywilej. Ty teraz, zapisujesz się wcześniej, gdy cena jest niższa, ale Księga jest w trakcie rozwoju. Kolejni uczestnicy zapłacą więcej, ale będą mogli korzystać z pełnego produktu, jednak dopiero za jakiś czas.

Czy warto kupować w ciemno? Odpowiem tak: 318 osób wzięło udział w moich kursach w 2018 roku. Ponad 100 rozpoczęło już wspólną naukę i realizację celów w 2019 roku. Są osoby, które osiągają spektakularne efekty! To musi o czymś świadczyć.

Zapisz się i odbierz natychmiastowy dostęp do Księgi!

Jeśli wiesz już, że chcesz przenieść marketing swojej firmy (i firmę także) na wyższy poziom, zapisz się na Księgę Miesięcznego Marketingu, wybierając jedną z opcji poniżej i dołącz do nas...

Zapisuję się
na cały rok


2 miesiące za darmo!

370 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
Zapisuję się
na pół roku


1 zł i 9 gr dziennie!

197 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
Zapisuję się
na 3 miesiące


dla oszczędności i wygody

107 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

"Dokładnie rok temu subskrybowałem dostęp do Księgi Miesięcznego Marketingu i mam notatki, które robiłem podczas naszych konsultacji, np. z 29 marca 2018, gdzie chwaliłem się moim pierwszym płatnym Klientem. Wracałem do notatek często, nawet w tym roku, planując sobie różne zadania... Nie mamy takiego samego bagażu doświadczeń, przez co Twoje spojrzenie było zupełnie inne od mojego i to było bardzo przydatne oraz motywujące do dalszej pracy."

Łukasz

"Wskazówki z KMM bez wątpienia pozawalają spojrzeć na marketing z nieco innej, bardziej praktycznej perspektywy. Wdrożenie chociażby części z nich daje nam narzędzia oraz dane niezbędne do lepszego poznania naszych klientów."

Tomek

Kilka słów o mnie...

 

Cześć, nazywam się Paweł Kępa i na co dzień prowadzę m.in. bloga (dawniej „Mała Wiejska Firma”), którego pewnie już znasz.

Od 13 lat zajmuję się marketingiem - w różnej postaci. Zbierałem doświadczenie w kilku mniejszych i większych agencjach reklamowych, marketingowych, internetowych. Od 2010 roku prowadzę własną firmę. Z roku na rok rozwija się nie tylko moja firma, ale rozwijają się też firmy, którym pomagam, z którymi współpracuję.

Poza tym prowadzę kilkanaście własnych witryn internetowych i sklepów, na których sprawdzam to wszystko, o czym później opowiadam na blogu. A teraz także w specjalnej wersji, w formie Księgi Miesięcznego Marketingu.

REZYGNACJA w 15 sekund

 

Zapisz się do Księgi i przekonaj się na własnej skórze. Ukończ ebook, wprowadź zawartą w nim wiedzę w życie i obserwuj, jak zmienia się Twoja firma.

Nad Księgą pracujemy wspólnie wraz ze wszystkimi jej uczestnikami. W Księdze pojawiają się konkretne przykłady na bazie sytuacji z firm uczestników, którzy będą chcieli podzielić się takimi informacjami publicznie. Dzięki temu cały zawarty w księgach materiał będzie łatwiejszy do przerobienia i wdrożenia w Twojej sytuacji.

Możesz zrezygnować nawet 24 godziny przed zakończeniem okresu, na jaki się zapiszesz. Wszystko zajmuje mniej niż 15 sekund i wystarczy tylko wysłać maila z rezygnacją na adres pawel@pawelkepa.pl.

Nic nie tracisz! Możesz jedynie zyskać :)

Ostatnią rzeczą, której pragnę jest Twoje niezadowolenie.

Kto powinien zapisać się na dostęp do księgę?

 

Osoby, które nie są zadowolone z efektów swojego marketingu

Osoby, które chcą działać strategicznie i długofalowo poprawiać sytuację swojej firmy

Osoby, które planują otwarcie firmy w ciągu najbliższych 1 - 3 lat, dzięki czemu zdobędą przewagę na starcie

 

 

Kto nie powinien zapisywać się na dostęp do księgi?

 

Osoby, które są bardzo zadowolone ze skuteczności swojego marketingu i nie chcą obniżać jego kosztów

Osoby, które nie chcą rozwijać swojej firmy

"O klasie Pawła świadczy ogromna ilość informacji o obszarze swojego działania. To pozwala stwierdzić, że trafiło się na profesjonalistę..."

Grzegorz Belowski

"Druga część KMM jest właśnie w trakcie realizacji, nawiązuję współprace z coraz to większą liczbą osób i firm. Księga zwraca się z nawiązką."

Filip

Zapisz się i odbierz natychmiastowy dostęp do Księgi!

Jeśli wiesz już, że chcesz przenieść marketing swojej firmy (i firmę także) na wyższy poziom, zapisz się na Księgę Miesięcznego Marketingu, wybierając jedną z opcji poniżej i dołącz do nas...

Zapisuję się
na cały rok


2 miesiące za darmo!

370 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
Zapisuję się
na pół roku


1 zł i 9 gr dziennie!

197 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
Zapisuję się
na 3 miesiące


dla oszczędności i wygody

107 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Na pewno masz pytania. Spróbujmy na nie odpowiedzieć ...

Nie mam czasu na marketing. Jak znajdę czas na Księgę?
Cała księga podzielona jest na comiesięczne odcinki. Tak, aby łatwo było je przyswoić oraz wdrożyć. Dzięki temu całość realizujesz metodą drobnych kroczków. Kolejne częsci możesz przeglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu - na komputerze lub na telefonie.

Czy Księga skierowana jest do osób, które mają już firmę, czy do tych, którzy chcą ją dopiero otworzyć?
Księga jest skierowana zarówno do jednych i drugich.

Czy muszę mieć już stronę www albo sklep internetowy aby zrealizować księga?
Możesz, ale nie musisz. Jeśli masz już stronę lub sklep to dobrze. Natomiast jeśli nie, to księga pomoże Ci już chociażby na etapie projektowania struktury strony lub sklepu.

Czy muszę mieć stronę na WordPressie?
Nie! To na jakiej platformie masz stronę lub sklep nie ma znaczenia. Wszystko co omawiam jest niezależne od tego, na jakim systemie działa Twoja strona lub sklep.

Czy gwarantujesz, że po przerobieniu księgi będę osiągał takie wyniki, o których tu mówisz?
Nie mogę Ci dać takiej gwarancji. To zależy tylko od Ciebie i energii jaką włożysz w realizację zadań. Samo zapisanie się na dostęp do księgi nic nie pomoże. W księdze podpowiadam, jak i co zrobić, ale nie zrobi niczego za Ciebie.

Na jak długo otrzymam dostęp do księgi?
Na zawsze. Na przykład jeśli zapisujesz się na kwartał to nie zabieram Ci dostępu do wcześniejszych odcinków po kwartale. Nie będziesz po prostu dostawać nowych części. Po zapisaniu się, możesz wracać do lekcji w każdym momencie. Jutro, za tydzień, a nawet za rok.

Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, możesz otrzymać fakturę VAT. Wystarczy podać dane do faktury podczas dokonywania zapisu.

Czy mogę zrezygnować?
Tak, możesz zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy wysłać maila na pawel@pawelkepa.pl na conajmniej 24 godziny przed końcem okresu, na jaki się zapiszesz.

Którego dnia miesiąca będę otrzymywać nowe materiały?
Każdy uczestnik ma swój termin, w zależności od tego, kiedy dokonał przystąpienia. Nowe materiały otrzymywać będziesz co 30 dni.

Jak zacząć otrzymywać księgę?
Wystarczy zapisać się, wybierając jeden z pakietów powyżej. Następnie opłacasz zamówienie i otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego, w którym poznasz wszystkie szczegóły.

Kiedy odbędzie się ten kurs?
Dostęp do księgi otrzymasz od razu po dokonaniu wpłaty i będzie ona dostępna w całości przez internet. Możesz ją realizować w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z komputera lub telefonu.

Jak otrzymać dostęp do księgi?
Wystarczy dokonać zamówienia. Następnie opłacasz zamówienie i otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego, w którym poznasz wszystkie szczegóły.

Czy jest możliwe skonsultowanie z Tobą tego co wykonam w ramach księgi?
Oczywiście, że tak! Możesz się do mnie odezwać.

Czy mogę zapisać się na cały rok ale płacić np. co kwartał?
Nie - dlatego, że pakiety na dłuższy okres są tańsze. Dzięki temu, że płacisz z góry za dłuższy okres, oszczędzasz. Chcę w ten sposób nagrodzić takie osoby. Jeśli chcesz odnawiać dostęp raz na kwartał to po prostu po trzech miesiącach zapisujesz się na dostęp na kolejny kwartał itd. Nie bój się - nie otrzymasz przez to ciągle tych samych materiałów. :)

Jeśli jest cokolwiek, co do czego nie masz pewności lub czegoś dokładnie nie wyjaśniłem albo masz obawy lub pytania, napisz na pawel@pawelkepa.pl, a chętnie Ci odpowiem.